Gebiedsteams

Wat vindt u belangrijk in uw buurt? Vertel het onze gebiedsadviseurs en doe mee.

In de verschillende dorpen en wijken van gemeente Alphen aan den Rijn wonen meer dan 110.000 mensen. Voor elke smaak is wel een buurt te vinden. Hoe die smaak wordt bepaald, wisselt net zoveel als de dorpen en wijken.

Wat vindt u belangrijk in uw buurt? Als bewoner, ondernemer of maatschappelijke organisatie weet u dat zelf het beste. En u wilt misschien best veel zelf doen om uw dorp of wijk te verbeteren. Deel uw ideëen met onze gebiedsadviseurs: samen komen we verder.

Gebiedsadviseurs in uw buurt

Aarlanderveen, Boskoop, Zwammerdam

foto Heleen en SteefHeleen Steens

T: 06-21214790
E: hsteens@alphenaandenrijn.nl

Steef van der Hoorn

T: 06-21214313
E: svanderhoorn@alphenaandenrijn.nl

Facebook icoon https://www.facebook.com/gebiedsadviseursBAZ/
Twitter icoon https://twitter.com/BoskoopAadR

Benthuizen, Hazerswoude-Rijndijk, Hazerswoude-Dorp, Koudekerk aan den Rijn

foto silhouette van persoonPatrick Dongelmans

T: 06-21291349
E: pdongelmans@alphenaandenrijn.nl

 

 

Facebook icoon https://www.facebook.com/GebiedsadviseursKernenRijnwoude/
Twitter icoon https://twitter.com/RijnwoudeAadR

Alphen Centrum

foto Roel en IngeRoel Wierink

T: 06-55397426
E: rwierink@alphenaandenrijn.nl

Inge van Oostende

T: 06-52753082
E: ivanoostende@alphenaandenrijn.nl

Facebook icoon https://www.facebook.com/Gebiedsadviseurs-Centrum-Park-Zegersloot-141611903127721/
Twitter icoon https://twitter.com/CentrumAadR 

Hoorn, Kerk en Zanen

foto Jeanette en AnnekeJeanette Tinner

T: 06-52753081
E: jtinner@alphenaandenrijn.nl

Anneke Janssen

T: 06-29521725
E: ajanssen@alphenaandenrijn.nl

Facebook icoon https://www.facebook.com/Gebiedsadviseurs-Alphen-West-574716002892787/

 

Ridderveld

foto Marco en AbdelMarco Parinussa

T: 06-29507402
E: mparinussa@alphenaandenrijn.nl

Abdelghafour Ahalli

T: 06-52753079
E: aahalli@alphenaandenrijn.nl

Facebook icoon https://www.facebook.com/gebiedsadviseursridderveld/
Twitter icoon https://twitter.com/RidderveldAadR

Uitgelicht