Gebiedsteams

Er samen voor zorgen dat het in uw buurt prettig wonen wordt of blijft. Wat vindt u belangrijk in uw buurt? Vertel het ons en doe mee.

In de verschillende wijken en kernen van gemeente Alphen aan den Rijn wonen meer dan 110.000 mensen. Voor elke smaak is wel een buurt te vinden. Hoe die smaak wordt bepaald, wisselt net zoveel als de wijken en kernen zelf.

Wat vindt u belangrijk in uw buurt? Als bewoner weet u dat zelf het beste. Vertel het uw gebiedsadviseur.

Gebiedsadviseurs in uw buurt

 Aarlanderveen, Boskoop, Zwammerdam & Steekterpoort

Heleen Steens

T: 06-21214790
E: hsteens@alphenaandenrijn.nl

Steef van der Hoorn

T: 06-21214313
E: svanderhoorn@alphenaandenrijn.nl

 

 

 Benthuizen, Hazerswoude-Rijndijk, Hazerswoude-Dorp & Koudekerk aan den Rijn

Helma Christ

T: 06-40101887
E: hchrist@alphenaandenrijn.nl

Patrick Dongelmans

T: 06-21291349
E: pdongelmans@alphenaandenrijn.nl

 

 

 Hoge Zijde, Lage Zijde & Park Zegersloot

Roel Wierink

T: 06-55397426
E: rwierink@alphenaandenrijn.nl

Inge van Oostende

T: 06-52753082
E: ivanoostende@alphenaandenrijn.nl

 

 

 Hoorn, Kerk en Zanen & Rietveld

Jeanette Tinner

T: 06-52753081
E: jtinner@alphenaandenrijn.nl

Anneke Janssen

T: 06-29521725
E: ajanssen@alphenaandenrijn.nl

 

 

 Oudshoorn, Ridderveld & Zegersloot

Marco Parinussa

T: 06-29507402
E: mparinussa@alphenaandenrijn.nl

Abdelghafour Ahalli

T: 06-52753079
E: aahalli@alphenaandenrijn.nl

Uitgelicht