Gebiedsteams

In de verschillende dorpen en wijken van gemeente Alphen aan den Rijn wonen meer dan 110.000 mensen. Voor elke smaak is wel een buurt te vinden. Hoe die smaak wordt bepaald, wisselt net zoveel als de dorpen en wijken.

Wat vindt u belangrijk in uw buurt? Als bewoner, ondernemer of maatschappelijke organisatie weet u dat zelf het beste. En u wilt misschien best veel zelf doen om uw dorp of wijk te verbeteren. Deel uw ideëen met onze gebiedsadviseurs: samen komen we verder.

Gebiedsadviseurs in uw buurt

Aarlanderveen, Boskoop, ZwammerdamAarlanderveen, Boskoop, Zwammerdam

Heleen Steens: 06 - 21 21 47 90 of hsteens@alphenaandenrijn.nl 
Steef van der Hoorn: 06 - 21 21 43 13 of svanderhoorn@alphenaandenrijn.nl

Facebook icoon Twitter icoon

Foto Heleen en Steef

Benthuizen, Hazerswoude-Rijndijk, Hazerswoude-Dorp, Koudekerk aan den Rijn

Patrick Dongelmans: 06 - 21 29 13 49 of pdongelmans@alphenaandenrijn.nl 

Facebook icoon Twitter icoon

 

 

Alphen Centrum

Roel Wierink: 06 - 55 39 74 26 of rwierink@alphenaandenrijn.nl
Inge van Oostende: 06 - 52 75 30 82 of ivanoostende@alphenaandenrijn.nl

Facebook icoon Twitter icoon

 

Alphen Hoorn, Kerk en Zanen

Jeanette Tinner: 06 - 52 75 30 81 of jtinner@alphenaandenrijn.nl
Anneke Janssen: 06 - 29 52 17 25 of ajanssen@alphenaandenrijn.nl

Facebook icoon

Foto Jeanette en Anneke

Alphen Ridderveld

Marco Parinussa: 06 - 29 50 74 02 of mparinussa@alphenaandenrijn.nl
Abdelghafour Ahalli: 06 - 52 75 30 79 of aahalli@alphenaandenrijn.nl

Facebook icoon Twitter icoon

Foto Marco en Abdelghafour