Gebiedsteams

Wat vindt u belangrijk in uw buurt? Vertel het ons en doe mee.

Contactpersonen in de buurt

 Gebiedsadviseurs Aarlanderveen, Boskoop, Zwammerdam & Steekterpoort

Heleen Steens

T: 06-21214790
E: hsteens@alphenaandenrijn.nl

Steef van der Hoorn

T: 06-21214313
E: svanderhoorn@alphenaandenrijn.nl

 

 

 Gebiedsadviseurs Benthuizen, Hazerswoude-Rijndijk, Hazerswoude-Dorp & Koudekerk aan den Rijn

Helma Christ

T: 06-40101887
E: hchrist@alphenaandenrijn.nl

Patrick Dongelmans

T: 06-21291349
E: pdongelmans@alphenaandenrijn.nl

 

 

 Gebiedsadviseurs Hoge Zijde, Lage Zijde & Park Zegersloot

Roel Wierink

T: 06-55397426
E: rwierink@alphenaandenrijn.nl

Inge van Oostende

T: 06-52753082
E: ivanoostende@alphenaandenrijn.nl

 

 

 Gebiedsadviseurs Hoorn, Kerk en Zanen & Rietveld

Jeanette Tinner

T: 06-52753081
E: jtinner@alphenaandenrijn.nl

Anneke Janssen

T: 06-29521725
E: ajanssen@alphenaandenrijn.nl

 

 

 Gebiedsadviseurs Oudshoorn, Ridderveld & Zegersloot

Marco Parinussa

T: 06-29507402
E: mparinussa@alphenaandenrijn.nl

Abdelghafour Ahalli

T: 06-52753079
E: aahalli@alphenaandenrijn.nl

Uitgelicht