Oude kerstbomen inzamelen op 11 januari

Kinderen in onze gemeente opgelet! Het mag weer: kerstbomen inzamelen. Op de eerste woensdag na Driekoningen (11 januari) kun je weer kerstbomen inleveren op centrale plekken in de wijken en dorpen.

Voor elke ingezamelde boom ontvang je 50 cent. Een leuk zakcentje en je levert ook nog een bijdrage aan een duurzamere wereld. Volwassenen mogen natuurlijk ook meedoen. 

Hoezo duurzaam? De gemeente versnippert de kerstbomen namelijk en maakt er compost van. Compost is weer voeding voor de planten en de bomen. Ook gebruikt de gemeente de snippers om paden aan te vullen. Op deze manier krijgen de kerstbomen dus weer een tweede leven. Lever de kerstbomen zonder kruizen (en ja, ook zonder kerstversiering) in.

Vanaf 100 stuks komt de gemeente de bomen aan huis versnipperen en ontvang je 30 cent per verzamelde boom. Dit gebeurt op donderdag 12 januari. Ben jij zo'n superinzamelaar? Maak hiervoor een afspraak via telefoonnummer 14 0172 of stuur een e-mail naar gemeente@alphenaandenrijn.nl

We hebben alle inleverpunten in onze gemeente handig bij elkaar gezet.