Terugblik: Vrijwilligersevenement voor onze Opschoonhelden in Avifauna

Afgelopen zaterdag was het zover: een dag speciaal voor alle opschoonhelden die zich het afgelopen jaar hebben ingezet voor een schone en leefbare gemeente. Vrijwilligers die regelmatig met grijpstokken, zakken en grote betrokkenheid op pad gaan, werden in het zonnetje gezet tijdens een feestelijke bijeenkomst in Vogelpark Avifauna.

EtenEen ochtend vol inspiratie en waardering

De dag startte in de Struisvogelzaal met een terugblik op de acties en resultaten van onze Schone Buurt Coaches. Zij vertelden over de inzet in de verschillende wijken, het groeiende aantal opschoonacties en de impact die vrijwilligers dagelijks maken.

Daarna sprak de wethouder een warm woord van dank uit: een moment van erkenning voor iedereen die met hart en inzet bijdraagt aan een schonere woonomgeving. De ochtend werd vervolgd met een enthousiaste en energieke bijdrage van Kor van In 1 Dag Schoon, die de zaal wist te inspireren met pakkende voorbeelden en motiverende verhalen.

Samen eten, delen en leren

Na de presentaties konden de vrijwilligers in de Ara-zaal genieten van een goed verzorgde lunch. Deze middag bood veel ruimte voor ontmoeting: ervaringen werden gedeeld, successen besproken en ideeën uitgewisseld om de komende tijd nóg meer impact te maken.

Een welverdiende beloning: genieten in Avifauna

Als bedankje kregen alle aanwezige vrijwilligers een entreeticket om de rest van de dag heerlijk door Vogelpark Avifauna te wandelen. Onder de vleugels van kleurrijke vogels, met zicht op flamingo’s, apen en tropische planten, werd de dag ontspannen voortgezet

Dank aan iedereen die erbij was!

We kijken met trots terug op een inspirerende dag vol verbinding en waardering. Vrijwilligers, bedankt voor jullie inzet, enthousiasme en doorzettingsvermogen. Een schoner Alphen aan den Rijn, doen we samen.